3ādienasvētdienā

Esmu savā   jaunajā  ģimenē trešo dienu . Esmu paspējusi  justies jau visās krāsu  gammās. Ir   patīkami just. Tādejāi lieliski izjūtama dzīve. Un man  tā  patīk.

Pirmajā vakarā Indro smaidīgs un priecīgs sagaidīja lidostā. Nebeidzamas  sarunas ar smiekliem. Visas  nopietnākas  lietas  arī  tiek apspēlētas un iepītas jokos. / Viņš ir kruts,  teikšu tā, – dzīvojis un ceļojis pa Japānu, Austrāliju, Jaunzēlandi, Indiju un vēl kur , bet neatceros, ha. / Pirmais  ko ieejot mājās satieku  ir  vecākā   meita Felina. Nedaudz kautrīgi, bet jauki pasaka ” Hello!”  ar jauku smaidu sejā, ātri pagrižas pret tēti  un ko pasaka…. Nedaudz samulsu un  , protams, jautāju ” what?” . Un tad samulsu pilnībā. Mazā teica, ka esmu ” beautiful” . Hahah. Protams, patīkami, ka pirmais, vai otrais, ko dzirdi no sava pieskatāma ir jauka lieta. un tomēr… Nu re!  Tad nāca mamma! Ak, nu – viņa  ir satriecoša. Rudmate   ar platu un siltu smaidu. Tiešām jauka. Otra mazā –       Milan  svinēja dzimšanas dienu /kura patiesībā   bija 24.decembrī/ kopā ar draudzenēm. Bet jā, maza dāmīte.

Māja pilna ar astoņām mazām rozā  meitenītēm. Trakums.

Pirmais vakars- jauki! (:

Otrā diena.

ceļos ap 8, jo mazās jau augšā un lalalla. Kad  visas mazās pametuās māju kopā ar tēti un mazo Milu braucam uz centru, kur ir tirdziņš. Vajadzīgs siers un man kādi dārzeņi. Ak tu dies’ ku āāā’ā! tik kruti! man patik pilsēta. UUUUUUn – Boss! Viņš taču ir no šejienes nācis! nunununu – ja teikšu, ka  mega  laime bija, tad ticēsi?

lieta  vieta kur jāiet – http://www.jheronimusbosch-artcenter.nl/Engels/index.php

Ap diviem Lauri brauca uz kādu  blakus  pilsētu jo nedēļas nogalē  4šovi tur, bet tētis  uz darbu  un mājās  būs  tikai  pēc  pusnakts.

Pusē astoņos bērni jāliek guēt, bet  līdz tam  vēl  jānodzīvo.

 

“isumā – gandrīz    sāku raudāt, nākot  viena mājās   ar zirņiem un  kartupeļiem. Kāpēc? nav  ne jausmas. Bet gribēju prom. Vēlāk mazās neēda sautājumu – jo negaršojot  kāposts. Fāk!  Bet pššš’ššš. Nekādas dusmas  vai citas šī veida muļķibas,  bet tikai nesaprašana. Jā ,  šīe  bērni paši ir

izdomājuišo ko grib un kas negaršo. Vecāki gan to tā neļauj, ticiet  man, bet tomēr viņas tā turpina,   jo īpaši  šādos brīžos, kad vecāki  nav.

Vannā  un pa  gultām. Gultiņā liekot mazā mani nobučoja uz vaiga.   Diena pelēka  un līņājoša – varbūt   tāpēc bija depresijas  3minūte?!

Vakars   labs.  Paldies par dziesmiņu!

šodienu rakstīšu  rīt.

Bet varu teikt, ka dzīve  ir laba. Un mīlēt vajaga dikti un stipri.

Advertisements

3 thoughts on “3ādienasvētdienā

  1. lūdzu par dziesmiņu
    bet par trim dienām viens vārds – impressive. un īstenībā, iespējams, ka neēstais sautējums pat varētu būt tādas vakara bučas un skaistuma vērts. nu es tā ceru, neskatoties uz šiem untumainības nesējiem. jauki tāpat.
    un beigu vārdi. jā, tu jau zini, ka beigu vārdi ir labi vārdi (:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s