šodien ir pirmais jūnijs

“es dievinu martu – nesen uz ielas šķita ka viņu satiku no mugurpuses, bet tā nebija marta ar to savu skaisto smaidu un smiekliņu acīs. žēl ka matu košums un zaļās zeķubikses, kuras redzēju, nebija tās, kuras gaidu. čava”

Ko  gan vēl tev  vajaga  dzirdēt piektienas vakarā ,  kuru tu   atkal  pavadi mājās  viena ar gulošiem  bērniem? /ev, pēc vientuļās māmuļas izklausos! [=
Zeķubikšu   krājumi papildināti. Stāsti  sakrāti.  Lietas sataustītas.  Vietas apmeklētas. Cilvēki iepazīti. Un gandrīz  nemaz  neesmu  eksāmeniem  gatavojusies. Bet  mācījusies esmu daudz un  visādi. Piemēram, šodien es birstēju zobus Milai, nu , nezināju, vai un ka  tā māku.

Baigi jocīga tā doma par mājām.
gribas, bet bail , ka negribēšu aizbraukt. Visi manējie … daudz runājam un rakstam. Daudz. Varbūt nemaz nezināju, ka var tādi draugi  būt īsti. (:
Reizēm vajaga pietupienus, lai saprastu cik ļoti ātri nevajadzētu runāt. Bet reizēm vajaga pietupienus lai varētu kādu apskaut.
Visi  tie mazumiņi kuri sačupojas un pārmājojas no vienas mizas otrā. Satraukums augošais  vaitad mazinās stāstot  kādm? -nesmīdinam  sevi. Bet stāstīt vajaga.

ceru, ka vismaz ritenis mans  nebūs pārzaļumojies un braukšanas kārtībā pilnīgi gatavā būs.

“Tikko redzēju rudmatainu čali,kas stūma opeli,nebiju domājis,ka Dievs soda cilvēkus divreiz”

/Auc, gandrīz ieliku  bildi ar  rudmataino  zēnu, kuram  balta seja, to arkuru dalījies.bet    ja nu viņš pēkšņi sevi  atrod  interneta visumā un paliek balts no dabas?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s